PROJEKTOWANIE STRATEGII BRANDINGOWYCH

Dobierzemy unikalną strategię wizerunkową – dopasowaną do Twojej firmy i branży.

Zaczynamy od szczegółowej analizy Twojego biznesu

Na początku poznamy Twoją firmę – jej misję i wartości, mocne i słabe strony.

Następnie przeprowadzimy badanie rynku, na którym funkcjonuje Twoja firma – wsłuchamy się w oczekiwania konsumentów i opcjonalnie przeprowadzimy cyfrową analizę strategii wizerunkowych Twoich największych konkurentów:

  • analiza źródeł ruchu na stronach konkurentów – narzędzia z rodziny SimilarWeb pozwolą nam dowiedzieć się, jak kształtuje się ruch na stronach konkurencji i z jakich witryn pozyskują oni najwięcej klientów,
  • analiza efektywnych kanałów marketingowych konkurencji – wynikiem analizy BoxOfAds jest sprawdzona lista miejsc, w których znajdują się klienci chętni do zakupu – oferowanych przez Twoją firmę i firmy Twoich konkurentów – produktów czy usług. Analiza ta stanie się punktem odniesienia projektowanej przez nas strategii marketingowej Twojej firmy.

Sprawdzając, co oferuje konkurencja – łatwo można wstrzelić się w jej niedociągnięcia i zyskać tym samym przewagę konkurencyjną. Cyfrowa analiza konkurencji pozwala więc dowiedzieć się, z jakich źródeł konkurenci pozyskują klientów i w jaki sposób to robią, czyli ukazuje wykorzystywane metody pozyskania klientów.

Nasza agencja w umiejętny sposób zmodyfikuje już sprawdzone rozwiązania w Twojej branży oraz stworzy nowe, kreatywne i niepowtarzalne rozwiązania dla Twojej firmy.

Proponowanie strategii brandingowej

Na podstawie tego, co wiemy o Twojej firmie, branży, klientach i strategiach brandingowych największych konkurentów – dobierzemy rozwiązania wizerunkowe dla Twojego biznesu.

W zależności od Twoich potrzeb będzie to długoterminowa strategia brandingowa lub jednorazowy projekt wizerunkowy. Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę lub wybrany obszar współpracy.

Elementy tworzonych przez nas strategii brandingowych:

  • Nowa lub odświeżona witryna firmowa – stworzymy unikalną wizytówkę Twojej marki w świecie online.
  • System identyfikacji wizualnej – zaprojektujemy elementy Księgi Znaku (Corporate Identity) Twojej marki, co pozwoli odróżnić Cię od konkurentów. Od logo, po wizytówki, katalogi produktowe, broszury reklamowej, papier i koperty firmowe, plakaty i naklejki wielkoformatowe, aż po oryginalny design na stronie firmowej.
  • Cykl akcji wizerunkowych Social Media – wzbudzimy ciekawość Twoich potencjalnych konsumentów, a także zajmiemy się promocją rekrutacji.
  • Kampanie Google AdWords – wypromujemy Twoją markę dokładnie tam, gdzie są Twoi klienci.
  • Kampanie video w serwisie YouTube – w formie krótkich filmików zaprezentujemy zarówno Twoją firmę, jak i ofertę produktową.
  • Strategię podtrzymywania relacji biznesowych – od spersonalizowanych maili, po wysyłkę najnowszych katalogów produktowych i zapadających w pamięć gadżetów firmowych. Podtrzymywanie relacji biznesowych pozwoli postrzegać Twoją markę jako profesjonalnego i stabilnego partnera.
  • Lokalne działania PR – staniemy się ambasadorem Twojej marki i utrzymamy pozytywne relacje z najbliższym otoczeniem firmy, które pozytywnie wpłyną na postrzeganie Twojego biznesu.
  • Inne – dopasujemy nasze działania do Twoich potrzeb.

Wszystko po to, by Twoi klienci zapamiętali Twoją kampanię wizerunkową, a co za tym idzie – Twoją markę. I kojarzyli ją z tym, co najlepsze.

Pamiętamy, że Twój sukces jest też naszym sukcesem!

Kliknij po więcej:

Zobacz czym odznaczają się wykonane przez nas witryny internetowe.

Sprawdź, jak dzięki Facebook Ads pomożemy Ci pozyskać wykwalifikowanych pracowników.

Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o najlepszej strategii utrwalenia swojej marki w świadomości konsumentów!

+48 731 647 648

biuro@brandtailors.pl

NIP: 561-153-80-85

Albatross Tower

Al. Rzeczypospolitej 4

80-369 Gdańsk

Daj się znaleźć!

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Copyright 2021 | Carefully Designed by BrandTailors