GRAFIKA REKLAMOWA DTP

Zaprojektujemy i wydrukujemy wysokiej jakości kreacje z charakterem

Zaprojektujemy dopasowane do specyfiki Twojej firmy materiały reklamowe i kreacje wizualne, które zaintrygują Twoich odbiorców i kontrahentów.

Druk wielkoformatowy

Oferujemy usługę druku offsetowego oraz cyfrowego.

Druk offsetowy to jedna z najpopularniejszych technik drukarskich, która służy głównie do hurtowego druku takich materiałów jak ulotki reklamowe, plakaty, katalogi i broszury ofertowe, wizytówki czy papiery firmowe. Do druku należy najczęściej przygotować klisze i formy drukowe. Ta forma druku charakteryzuje się niskim kosztem jednostkowym.

Druk cyfrowy w przeciwieństwie do druku offsetowego odznacza się relatywnie wysokim kosztem jednostkowym wydruku, natomist jego atutem jest krótki termin realizacji, możliwość druku małych nakładów. Druk najczęściej nastepuje prosto z pliku.

Wydruk wykonujemy na gramaturach dopasowanych do potrzeb klienta, na podłożu matowym lub błyszczącym, powlekanym lub zwykłym. Całość wykonywana jest z dbałością o perfekcyjne odwzorowanie barw. Jakość przygotowywanych przez nas materiałów to także nasza wizytówka.

Co drukujemy?

Wizytówki. Wysokiej jakości wizytówki pozwolą zaintrygować i nawiązać stała współpracę z partnerami biznesowymi.

Koperty i papier firmowy. Nasi specjaliści z zakresu grafiki komputerowej zaprojektują wysokiej jakości koperty i papier firmowy.

Katalogi produktowe. Tworzymy katalogi produktów w wybranych wersjach językowych w wersji tradycyjnej i elektronicznej.

Broszury informacyjne. Idealne, by zapoznać klientów ze szczegółami Twojej oferty lub na potrzeby rekrutacji pracowników.

Naklejki. Wykonujemy naklejki o wszelkich formatach na foliach białych lub przezroczystych oraz na papierze samoprzylepnym.

Gadżety reklamowe. Dostarczamy firmowe kubki, długopisy, kalendarze, koszulki, pendrivy i wiele innych gadżetów reklamowych.

Chcesz więcej?

Sprawdź w jaki sposób zwiększamy rozpoznawalność marek w sieci.

Kliknij i zobacz, jak reklama internetowa pomoże Ci zdobyć nowych klientów i pracowników.

Szukasz wysokiej jakości materiałów promocyjnych? Zadzwoń do nas, a opracujemy dla Ciebie darmowy projekt.

+48 731 647 648

biuro@brandtailors.pl

NIP: 561-153-80-85

Albatross Tower

Al. Rzeczypospolitej 4

80-369 Gdańsk

Daj się znaleźć!

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Copyright 2021 | Carefully Designed by BrandTailors