RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE

Zadbamy o profesjonalne postrzeganie Twojej marki w świecie online i poprawimy jej rozpoznawalność w sieci

Strona internetowa to wizytówka każdej marki w świecie online. Na jej podstawie potencjalny klient ocenia markę i za jej pośrednictwem poznaje ofertę. Zachwyć wyglądem swojej witryny i spraw, by korzystanie z niej było dla odbiorców czystą przyjemnością.

Przygotujemy dla Ciebie doskonałą wizualnie, intuicyjną stronę internetową, którą będziesz mógł w prosty sposób modernizować i rozbudowywać.

Optymalizacja projektu graficznego

Stawiamy na projekty graficzne szyte na miarę – tak, by Twoja strona była niepowtarzalna.

Dobierzemy trzy szaty graficzne dopasowane do charakterystyki Twojej działalności, a Ty sam wybierz najlepszą z nich. Jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami panującymi w projektowaniu stron internetowych. Każdy nasz projekt graficzny charakteryzuje nowoczesny design oraz pełna responsywność, która gwarantuje poprawne wyświetlanie się naszych stron na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Stawiamy na:

 1. niepowtarzalny design,
 2. czytelność,
 3. drobiazgowość,
 4. mobilność,

Tworzenie stron i sklepów internetowych

Zaprojektujemy wysokiej jakości stronę internetową w wersji komputerowej i mobilnej, która będzie dopasowana do potrzeb Twojej firmy i spełni założone przez Ciebie cele.

Nasze strony są w pełni zgodne z najnowszymi trendami i dobrymi praktykami panującymi w zakresie kodowania witryn. Stronę stworzymy w wybranych przez Ciebie wersjach językowych.

Stawiamy na:

 1. nowoczesność – nasze witryny projektujemy według najnowszych standardów
 2. mobilność – tworzymy strony dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych
 3. intuicyjną nawigację – wiemy, że klient, który odwiedza po raz pierwszy stronę danej firmy – chce informacji. Zadbamy o to, by uzyskał je w jak najkrótszym czasie oraz by dostep do nich nie przypominał gry zręcznościowej.
 4. szybkie ładowanie – które większy komfort odbiorcy
 5. płynne działanie – które zmaksymalizuje wygodę korzystania z witryny,
 6. prosty panel CMS – pozwalający wygodnie edytować treści i zarządzać stroną,
 7. przyjazność wyszukiwarkom – kod stworzonej przez nas strony jest zoptymalizowany pod kątem technicznych wymagań wyszukiwarek internetowych.

Intuicyjny panel zarządzania stroną

Tworzone przez nas strony internetowe posiadają łatwy w obsłudze panel zarządzania stroną, pozwalający na zmianę funkcjonalności witryny lub jej rozbudowę w dowolnym momencie – bez potrzeby kontaktu z programistą.

Kurs bieżącej modernizacji strony

Po ukończeniu projektu wdrożymy Cię w prosty w obsłudze edytor treści Twojej witryny, pozwalający w łatwy sposób modernizować treść i zmieniać wygląd podstron.

W celu zapewnienia perfekcyjnego działania stworzonej dla Ciebie strony internetowej – gwarantujemy wsparcie techniczne do 6 miesięcy od ukończenia projektu.

Przygotowanie treści strony

W zależności od Twoich potrzeb zredagujemy dostarczone przez Ciebie teksty strony pod kątem najczęściej poszukiwanych przez internautów fraz kluczowych lub od podstaw przygotujemy zoptymalizowaną pod kątem SEO treść witryny.

Dopilnujemy, aby opis Twojej oferty był unikalny oraz zadbamy, by zawierał informacje, których poszukują potencjalni nabywcy.

Modernizacje istniejących witryn

Unowocześniamy lub całkowicie modernizujemy już istniejące strony internetowe. Odświeżona wersja Twojej witryny odświeży także Twój wizerunek w świecie online.

Pracujemy w oparciu o przemyślane etapy projektowe

 1. analiza biznesu – przed przystąpieniem do prac projektowych analizujemy silne i słabe strony biznesu klienta, badamy konkurencję i rynek.
 2. koncepcja – na podstawie analizy biznesu klienta oraz określonych przez niego potrzeb i celów witryny – przygotowujemy koncepcję witryny.
 3. projektowanie graficzne – na podstawie opracowanej koncepcji przedstawiamy Ci trzy projekty szat graficznych dopasowanych do specyfiki danej branży.
 4. makietowanie – tworzymy pierwsze makiety i projekty funkcjonalnw witryny, na podstawie których Klient sugeruje poprawki.
 5. sfinalizowanie prac – przekazujemy stronę do użytku.

Za realizację każdej tworzonej przez nas witryny odpowiada zgrany zespół projektowy, dzięki czemu nasze strony są zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne.

Nie jesteśmy firmą, która robi stronę i szuka kolejnego klienta. W naszym interesie jest aby strona była skuteczna i widoczna w internecie, a rozpoznawalność Twojej marki się zwiększyła. Naszym celem jest najczęściej opracowanie strategii pozyskiwania klientów z Internetu, a strona internetowa jest tylko elementem tej strategii.

Przy współpracy z naszą agencją otrzymasz w gratisie darmową, dedykowaną dla Twojej branży strategię promocji internetowej. Przeanalizujemy potencjał Twojego biznesu w kanałach marketingu internetowego na terenie Polski lub poza jej granicami i oszacujemy szanse na pozyskanie odbiorców z sieci.

Chcesz więcej?

Sprawdź w jaki sposób projektujemy strategie wizerunkowe firm.

Kliknij i zobacz, jak możemy dopasować Twoją stronę do wymogów użytkowników.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i już dziś skontaktuj się z nami!

+48 731 647 648

biuro@brandtailors.pl

NIP: 561-153-80-85

Albatross Tower

Al. Rzeczypospolitej 4

80-369 Gdańsk

Daj się znaleźć!

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Copyright 2021 | Carefully Designed by BrandTailors