ANALITYKA INTERNETOWA I OPTYMALIZACJA STRON

Nagramy sesje użytkowników, zoptymalizujemy witrynę i zwiększymy sprzedaż.

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Pomożemy Ci w tym. Specjalizujemy się w analityce behawioralnej konsumentów na witrynach firmowych.

Dysponujemy narzędziami digital market intelligence, dzięki którym nagramy odwiedziny Twoich użytkowników na stronie firmowej. Ich analiza pozwoli wyeliminować błędy witryny oraz elementy sprawiające, że Twoi klienci opuszczają stronę. Przeprowadzimy użytkowników przez stronę firmową i sprawimy, że zapoznają się z ofertą Twojego biznesu, a Twoja sprzedaż wzrośnie.

Monitorowanie sesji użytkowników

Chcesz sprawdzić jakie rozwiązania nie sprawdzają się na stronie Twojego biznesu i w którym momencie użytkownicy wyłączają witrynę? Pomożemy Ci w tym.

Tworzenie map ciepła strony

Zobacz, które elementy strony cieszą się największą popularnością wśród Twoich konsumentów, a jakie sekcje są pomijane lub niedostatecznie wyróżnione na stronie. Pozwoli to lepiej dopasować strukturę strony Twojej firmy do potrzeb odbiorców i zwiększyć ich komfort korzystania z Twojej strony.

Testy funkcjonalności i wydajności witryny

Przeprowadzimy testy sprawności działania oraz użyteczności bieżących rozwiązań na Twojej stronie firmowej. Sprawdzimy szybkość witryny na urządzeniach mobilnych. Wykonane testy będą stanowiły punkt wyjścia do wprowadzania rozwiązań zwiększających wydajność strony.

Analiza user experience (UX) na stronie

Zyskaj dostęp do cennych informacji o swoich użytkownikach i zwiększ sprzedaż, analizując zachowanie klientów na Twojej stronie.

Rozwój dzisiejszych firm uzależniony jest nie od zwiększania wydatków na reklamę, a od obserwowania zachowania na witrynie firmowej i zrozumienia klienta poprzez analizę user experience (UX). Umożliwia to optymalizację lejka konwersji, czyli pozyskanie większej liczby klientów z użytkowników trafiających na stronę.

Optymalizacja funkcjonalności strony

Umiejętne zebranie informacji o swoich użytkownikach oraz ich analiza umożliwia bieżącą optymalizację funkcjonalności strony firmowej. Witryna dopasowana pod klienta pozwala zwiększyć jego satysfakcję, co wpływa pozytywnie nie tylko na wizerunek marki, ale również sprzedaż.

Tworzenie podpowiedzi na stronie

Zauważyłeś w nagraniach sesji Twoich użytkowników tendencję do opuszczania firmowej witryny w konkretnym momencie? Pomożemy zatrzymać Twoich klientów i wyeliminować takie sytuacje, dzięki wyświetlaniu podpowiedzi użytkownikom w momencie, gdy tego potrzebują.

Chcesz więcej?

Kliknij i sprawdź, w jaki sposób tworzymy nowoczesne strony internetowe.

Zobacz, co zyskasz dzięki obecności swojej firmy w social mediach.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o możliwościach zwiększenia współczynnika konwersji na Twojej stronie!

+48 731 647 648

biuro@brandtailors.pl

NIP: 561-153-80-85

Albatross Tower

Al. Rzeczypospolitej 4

80-369 Gdańsk

Daj się znaleźć!

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Copyright 2021 | Carefully Designed by BrandTailors