GOOGLE ADWORDS & FACEBOOK ADS

Przeprowadzimy skuteczną kampanię reklamową, a Ty zapłacisz wyłącznie za kliknięcia osób zainteresowanych

Google AdWords i Facebook Ads sprawią, że Twoją stronę będą odwiedzać tylko potencjalni pracownicy i zainteresowani klienci, co pozwoli zwielokrotnić sprzedaż w Twojej firmie.

Nie ponosisz kosztów za wyświetlenie reklamy internetowej. Płacisz jedynie za kliknięcie w Twój link, czyli za pozyskanie osób zainteresowanych usługami Twojej firmy!

Google AdWords

Linki sponsorowane to forma kampanii Google AdWords, która wyświetla link do Twojej strony internetowej nad zwykłymi wynikami wyszukiwania Google. Nie wszystkim – tylko Twoim potencjalnym klientom!

Użytkownik zauważy Twój link sponsorowany, gdy wpisze w wyszukiwarkę wybrane przez Ciebie frazy kluczowe, dzięki czemu reklamy wyświetlają się tylko potencjalnym klientom. Sam wybierasz kraj lub inny obszar geograficzny, w którym będzie pojawiał się Twój link sponsorowany.

Płacisz wyłącznie za kliknięcia w Twój link, czyli za pozyskanie odbiorcy, który jest zainteresowany Twoimi usługami!

W jaki sposób działamy?

  • analizujemy i wybieramy najtrafniejsze słowa kluczowe na potrzeby reklamy Adwords
  • tworzymy i nadzorujemy prowadzone kampanie reklamowe
  • optymalizujemy na bieżąco treść i słowa kluczowe kampanii w zależności od wyników
  • prowadzimy szczegółową analitykę i przygotowujemy raporty z wynikami kampanii

Reklama graficzna w sieci reklamowej Google to druga forma kampanii Google AdWords, pozwalająca wyświetlić reklamę Twojej firmy lub oferty w formie graficznej reklamy banerowej w portalach internetowych o wybranej tematyce. Google grupuje tematycznie wszystkie serwisy dostępne w sieci reklamowej, dzięki czemu Twoja reklama wyświetli się tylko w miejscach powiązanych tematycznie z Twoją branżą. Możesz również sam wskazać stronę, w której ma się wyświetlić Twoja reklama!

Płatność następuje dopiero po kliknięciu użytkownika w reklamę, dzięki czemu efekt możesz osiągnąć już z samym wyświetlaniem grafiki!

Kampanie remarketingowe to trzecia z form Google AdWords. Przypomina ona konsumentom, którzy odwiedzili wcześniej Twoją stronę – o produktach i usługach, którymi byli wstępnie zainteresowani. Dzięki remarketingowi odzyskasz klientów, którzy zaniechali transakcji, porzucili koszyk lub zapomnieli adresu Twojej strony.

Facebook Ads

Narzędzie Facebook Ads pozwala na wyświetlanie reklam w formie postów sponsorowanych, które po kliknięciu przekierują użytkownika do profilu firmowego lub strony internetowej. Sam wybierasz grupę odbiorców, którym ma wyświetlać się Twoja reklama! Facebook Ads pozwala kierować reklamę bezpośrednio do potencjalnych klientów, wybranych na podstawie ich kręgu zainteresowań, wieku, lokalizacji czy remarketingu.

Korzystając z tej formy reklamy zwiększysz zasięg profilu firmowego i rozpoznawalność Twojej marki.

+48 731 647 648

biuro@brandtailors.pl

NIP: 561-153-80-85

Albatross Tower

Al. Rzeczypospolitej 4

80-369 Gdańsk

Daj się znaleźć!

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Copyright 2021 | Carefully Designed by BrandTailors