POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Zwiększymy Twoją pozycję w rankingu i ułatwimy klientom znalezienie Twojej firmy

Wejdź na sam szczyt w wyszukiwarce Google i dotrzyj do osób poszukujących usług Twojej firmy. Wykorzystaj możliwości najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie i zwiększ pozycję swojej marki w sieci.

Według badań agencji statystycznej Gemius w Polsce aż 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google!

Widoczność w internecie to podstawa dla firm chcących dotrzeć do nowych klientów i rozwinąć swój biznes. Wysoka pozycja w wyszukiwarce daje gwarancję zwiększenia ruchu na witrynie firmowej, co przekłada się na wzrost sprzedaży. O pozycji Twojej witryny w wynikach wyszukiwani decyduje algorytm Google. W celu osiągnięcia wysokich pozycji i zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki w sieci – konieczny jest proces pozycjonowania strony internetowej.

Audyt SEO

Przeprowadzamy analizy witryn pod kątem SEO, pozwalające wykryć błędy i elementy negatywnie wpływające na widoczność Twojej strony przez algorytm Google. Badamy trafność słów kluczowych w treści witryny, poprawność kodu źródłowego, prędkość wczytywania strony, dopasowanie pod urządzenia mobilne, strukturę linków wewnętrznych i zewnętrznych, a także poprawność optymalizacji grafik, meta opisów i adresów URL.

Pozyskiwanie ruchu na stronie

Maksymalizujemy wartościowy sprzedażowo ruch na witrynach firmowych poprzez proces pozycjonowania krajowego i zagranicznego. Sprawimy, że Twoja firma ukaże się w wynikach wyszukiwania przede wszystkim osobom, którzy szukają usług Twojej firmy w sieci, a więc już są zainteresowani współpracą.

Jak to zrobimy?

 • Zoptymalizujemy treść witryny – sprawimy, by każda podstrona była zoptymalizowana pod kątem najczęściej szukanych i generujących ruch fraz kluczowych dopasowanych do Twojej branży, a także zoptymalizujemy meta opisy i adresy URL podstron.
 • Odchudzimy kod źródłowy – dopasujemy kod HTML do wymogów technicznych wyszukiwarki.
 • Usprawnimy technicznie stronę – skrócimy czas ładowania, poprawimy funkcjonowanie strony i dopasujemy ją pod urządzenia mobilne.
 • Zajmiemy się link building’iem – pozyskamy wartościowe linki przychodzące, kierujące do Twoich podstron. Linki pochodzić będą z tematycznie dobranych serwisów i stron internetowych, wysoko ocenianych przez algorytm Google.
 • Stworzymy content marketing – na życzenie stworzymy wysokiej jakości treści na stronie lub blogu, które z jednej strony przyciągną użytkowników na stronę Twojej firmy oferowaną wartością, a z drugiej strony umożliwią skuteczniejsze pozycjonowanie Twojej witryny na większą liczbę słów kluczowych.
 • Poprowadzimy analitykę – analizujemy wzrost ruchu na stronie i dostarczamy miesięczne raporty z aktualnymi wynikami pozycjonowania i opisem przeprowadzonych działań.

Dobór optymalnych fraz kluczowych

Dobierzemy do treści Twojej strony najtrafniejsze słowa kluczowe, które pozwolą wyszukiwarce odpowiednio ją skategoryzować i umieścić w czołówce wyników wyszukiwania. Korzystamy z innowacyjnych narzędzi, które analizują treść strony pod kątem wybranego słowa kluczowego, wskazują najkorzystniejsze miejsca do linkowania wewnętrznego, a także identyfikują elementy do poprawy – zarówno w treści, jak i w opisach meta description witryny.

Content marketing

Marketing treści jest dziś jedną z najskuteczniejszych metod promocji marki. Content marketing to działania polegające na tworzeniu i odpowiedniej dystrybucji wartościowych merytorycznie treści, które mają za zadanie zainteresować konsumentów i pomóc im w zdobyciu wiedzy na dany temat.

Algorytm Google preferuje witryny zawierające wartościowe i często aktualizowane treści, dzięki czemu content marketing pozytywnie wpływa na pozycjonowanie stron internetowych i w efekcie przyciąga potencjalnych klientów.

Stworzymy dla Ciebie treści, które będą unikalne i zoptymalizowane pod kątem najczęściej poszukiwanych przez internautów fraz kluczowych. Przygotowujemy między innymi:

 • teksty na strony internetowe
 • oryginalne opisy produktów
 • wpisy na blog
 • treści materiałów promocyjnych
 • teksty wpisów w social media

Każdy przygotowywany przez nas tekst jest ściśle konsultowany z klientem, by zminimalizować ryzyko błędu.

Współtworzenie blogów branżowych

Pozwól potencjalnym klientom lepiej zrozumieć Twój biznes, branżę, a przy okazji uświadom ich potrzeby!

Dziś blog firmowy to najbardziej wartościowe źródło ruchu na stronie, wsparcie działań sprzedażowych i jedno z najbardziej efektywnych narzędzi zwiększania rozpoznawalności marki. Dlaczego?

 • marka buduje wizerunek eksperta w swojej branży, co pozwala umocnić więź z obecnymi klientami i zyskać nowych odbiorców
 • blog to doskonałe narzędzie pozycjonujące – algorytm Google premiuje witryny cechujące się zaangażowaniem w tworzenie treści, dzięki czemu zwiększa się widoczność marki w sieci.

Więcej zalet znajdziesz na naszym blogu: 5 powodów, dlaczego warto założyć bloga firmowego.

Zaprojektujemy i stworzymy bloga, który uczyni Twoją markę ekspertem w branży. Pomożemy w określeniu strategii bloga, optymalizacji tekstów pod kątem odpowiednich do pozycjonowania słów kluczowych i tworzeniu wpisów w dowolnej formie: porad, analiz, zestawień i porównań, komentarzy i opinii, case study czy nawet wywiadów.

Sprawimy, by ludzie zainteresowani Twoją branżą, dzielili się treścią bloga z innymi!

Wizytówki Google My Business

Wizytówka Google Moja Firma pojawia się, gdy użytkownicy szukają Twojej lub podobnej firmy w wyszukiwarce Google. Stworzymy i zoptymalizujemy pod kątem najefektywniejszych słów kluczowych wizytówkę, która pozwoli Ci się wyróżnić, zapewnić lepszą widoczność Twojego biznesu i zdobyć nowych klientów.

+48 731 647 648

biuro@brandtailors.pl

NIP: 561-153-80-85

Albatross Tower

Al. Rzeczypospolitej 4

80-369 Gdańsk

Daj się znaleźć!

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Copyright 2021 | Carefully Designed by BrandTailors