ZWIĘKSZANIE ROZPOZNAWALNOŚCI FIRM

Zadbamy o profesjonalne postrzeganie Twojej marki w świecie online i poprawimy jej rozpoznawalność w sieci

Budowanie świadomości marki (ang. branding) polega na kreowaniu i utrwalaniu w świadomości konsumentów faktu istnienia oraz pozytywnego wizerunku konkretnej marki.

Branding w oparciu o unikalne wartości firmy

Wierzymy, że każda marka ma unikalną wartość, którą należy pokazać światu. Twoja również.

Zamiast powielać rozwiązania konkurencji i kamuflować oryginalność swojej firmy – wyróżnij się i spraw, by klienci doświadczyli unikatowych wartości Twojej marki. Sprawimy, że to konkurencja zacznie kopiować Twoje rozwiązania wizerunkowe i pozostanie dwa kroki za Tobą.

Zaczniemy od opracowania odpowiedniej strategii brandingowej, dopasowanej do specyfiki Twojego biznesu, misji i wartości firmy. Odświeżymy wizerunek Twojej firmy w sieci, zapewnimy skuteczny marketing online i zadbamy o relacje z otoczeniem. W efekcie zwiększy się ruch na stronie firmowej, rozpoznawalność Twojej marki wzrośnie, a efektywność Twojego biznesu wzrośnie.

Nieustannie śledzimy nowe możliwości technologiczne. Sami testujemy najnowsze rozwiązania, dlatego proponowane naszym klientom działania mają realne pokrycie.

Kliknij tutaj i sprawdź, co wchodzi w skład tworzonych przez nas strategii wizerunkowych firm.

Monitoring wizerunku w sieci i komunikacja z otoczeniem

Nie pozostajemy obojętni na opinie o Twojej marce w internecie. Wyjdziemy naprzeciw potrzebom odbiorców, poznając ich oczekiwania wobec Twojej firmy i oferowanych przez nią produktów. Precyzyjniej dopasowana oferta stanie się elementem przewagi konkurencyjnej.

Dzięki sprawdzonym narzędziom monitoringu treści w Internecie (takim jak Brand24) precyzyjnie wyszukamy wątki związane z Twoją firmą – zarówno w Polsce, jak i zagranicą – i poprowadzimy komunikację z otoczeniem:

 • docieramy nie tylko do ogólnodostępnych for społecznościowych i publicznych wątków w wyszukiwarkach, ale również do zamkniętych grup w mediach społecznościowych, które są związane z Twoją działalnością lub mogą być korzystne dla Twojej firmy
 • odnajdujemy wątki powiązane z Twoją grupą docelową, w których klienci szukają oferowanego przez Ciebie produktu. W wyszukiwarkach i mediach społecznościowych korzystamy z kluczowych z punktu widzenia Twojego biznesu fraz  (na przykład „gdzie fitness Wrocław”, „praca dla spawacza” i tym podobne). Tak proste rozwiązanie często okazuje się być najbardziej efektywnym kanałem dotarcia do klienta.

Interakcja z odbiorcami nie polega jednak na suchym wklejaniu linków do strony firmowej, ale na wniesieniu wartości do dyskusji – poprzez pomaganie, rozwiewanie wątpliwości, doradztwo, rozmowę. Dobre relacje z odbiorcami niejako same stworzą ambasadorów marki i poprawią wizerunek Twojej firmy.

Warto brać wzór ze światowych gigantów, jak na przykład wynajmującej mieszkania na całym świecie platformy Airbnb. Wyszukuje ona w internecie negatywne opinie o hotelach i bezpośrednio w wątku proponuje dopasowane do potrzeb mieszkania w okolicyZałożenie jest więc proste – chęć stworzenia w świadomości klientów silnej marki i wywołania skojarzenia – jeżeli wynajem mieszkania, to tylko z Airbnb. 

Ponad 90% firm nie reaguje na swoje opinie w internecie! Wyróżnij się i zdobądź przewagę konkurencyjną.

Szczegółowa analityka wyników

Nie działamy na ślepo – w trakcie kampanii wizerunkowej Twojej marki, prowadzimy rozbudowaną analitykę progresu.

Pracujemy w oparciu o statystyki narzędzia Google Analytics, które integrujemy z witryną firmową Klienta już na samym początku naszej współpracy.

Platforma Google Analytics pozwoli odpowiedzieć na dwa najważniejsze pytania:

1. Jak wyglądają statystyki danej strony internetowej?

 • liczba odwiedzin dziennie (sesje i odsłony) i procentowy wzrost ruchu na stronie
 • średni czas spędzony na poszczególnych podstronach witryny
 • współczynnik odrzuceń (jaki procent ludzi opuszcza stronę natychmiast)
 • procent nowych sesji (ile nowych użytkowników wchodzi na stronę)
 • godziny, w których najwięcej użytkowników odwiedza witrynę
 • z jakich krajów i miejscowości pochodzą odwiedzający
 • z jakich urządzeń korzystają użytkownicy (ruch tradycyjny czy mobilny)
 • zaangażowanie na stronie (ile osób spędza 10 sekund na stronie, ile minutę i wiele innych)

Statystyki te można w łatwy sposób zestawiać z poprzednimi okresami, dzięki czemu w prosty sposób można zauważyć wyniki prowadzonych kampanii wizerunkowych.

2. W jaki sposób odbiorca został pozyskany?

 • wyniki organiczne (wyszukiwania Google w Polsce i zagranicą)
 • direct (wejścia bezpośrednie)
 • referral (linki z innych stron)
 • social (Facebook, Instagram, Twitter i inne media społecznościowe)
 • page search (płatne wyniki wyszukiwania, czyli Google AdWords)
 • inne (blog branżowy, reklama z innych kanałów)

Dane te pozwolą zobaczyć, jakie kanały marketingu internetowego są najbardziej efektywne. Dzięki temu skoncentrujemy nasze działania na najważniejszych kanałach, odrzucając te, które nie konwertują.

Google Analytics wskazuje zakładki na stronie internetowej, z których najczęściej odchodzą użytkownicy. Pozwala to zoptymalizować nieefektywne miejsca na stronie.

Co miesiąc dostarczamy raporty prezentujące wyniki bieżących kampanii w formie wykresów porównawczych i na podstawie feedbacku rekomendujemy ewentualne zmiany w kampanii wizerunkowej.

Kliknij po więcej:

Zobacz w jaki sposób projektujemy responsywne strony internetowe.

Sprawdź, jak nowa technologia reklamy pomoże Ci zdobyć nowych klientów i wykwalifikowanych pracowników.

Chciałbyś dowiedzieć się, jaka strategia wizerunkowa będzie najlepsza dla Twojego biznesu? Skontaktuj się z nami, a porozmawiamy o charakterystyce Twojej branży i zarekomendujemy dedykowane rozwiązania brandingowe.

+48 731 647 648

biuro@brandtailors.pl

NIP: 561-153-80-85

Albatross Tower

Al. Rzeczypospolitej 4

80-369 Gdańsk

Daj się znaleźć!

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Copyright 2021 | Carefully Designed by BrandTailors